| LaviniaTeodora a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri faine? (Nu neaparat online).
Dau fundita!
P.s. Am incercat deja Caine Virtual, Lady Popular, Cs, Half Life. Nu conteaza daca sunt de fete dau de baieti!

Răspuns Câştigător
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Daca ai un pc bun iti recomand urmatoarele jocuri:
1. Outlast
2.Mafia 2
3.The Godfather
4.Amnesia
5.Call of Duty Black Ops 2
6.Call of Duty Ghost
7.Batllefield 4
8.Far Cry 3
9. Mirror Edge(e un joc fain cu parkour)
10.Assasin's Creed 3 sau (Revelation, Liberation, Brotherhood si Black Flag dar nu stiu daca este pe pc)
Jocuri online care ti le recomandtongueirate Storm, Transformice si metin happy
Si am uitat de inca niste jocuri:GTA 4, GTA 4 Episodes Liberty City, Splinter Cell Black List.Max Payne 3, Hitman Absolution si Red Dead Redemption.

| LaviniaTeodora explică (pentru Felix_Remus_1990):

Multumesc! Dar mai astept...

1 răspuns: