| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie un metin smecher?

6 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Speri sa nu te superi dar am unul cu lvl max 250 :(. Ma rog dar e super tare, noi armuri, noi arme superi tari si frizuri jos iti arata rate mici dar ele sunt FOARTE FOARTE MARI! Eu in 2 minute am facut 100kk si lvl 25.La inceput primesti cal armat si itemele care ai nevoie. Te duci la magazin iei battle direct +9 il pui la fierar si din el iese sirius si tot asa pana ce arma ajunge de lvl 240 la fel si cu otelurile pana ajung la 240. Metinul este totusi din pacate frantuzesc, Dar pe sv doar romani. 98, 1% romani.Sunt frizuri noi gen palarie pe cap sau dovleac. Metinul se numeste mt2 mage site :
http://www.metin2mage.com/site/
Inca cateva informatii : cand dai sa iti faci cont adica in frantuzeasca (S'inscrise), dar vezi ca dupe ce completezi alea jos de tot scrie ceva in frantuzeasca intr-un caz e sa scrii,, cs'' iar in altul,, 2'' tu le scrii pe ambele unul trebuie sa fie bun. Iar download e pe frantuzeasca : Telechargement. Dai cu scroll-ul mai jos si gasesti. Bafta!

| SoXiL a răspuns (pentru SnowBal):

Site Web indisponible

Le site que vous voulez consulter n'est pas disponible.

Si vous en êtes l'administrateur, merci de contacter votre hébergeur pour plus d'informations.

daca poti sa-mi spui ce are trimite-mi pe odul de mess:roby_lup37 pentru ca vr mult sa ma joc si nu imi merge site-ul...E inchis cumva metin asa nou? Te rog eu frumos sa-mi tr si mie rasp la intrebarea mea sau oricine sa-mi rasp

| dede11112 a răspuns:

Am jucat pe toate care mi le-ati spus voi

| Dany997 a răspuns:

Metin2United sau valmondial.fr

| florin197903 a răspuns:

Metin2 mondial