| Stefan_Cosmin_1987 a întrebat:

Cine imi spune si mie un server de Minecraft fara registrer password sau login registrer password? Va rogggg!

1 răspuns:
| Claudiu_Velea_1999 a răspuns:

Servere de acest gen nu exista dar daca nu sti cum sa te loghezi sau sa te inregistrezi e foarte simplu; scrie : /register banana banana (exemplu alegi ce parola vrei) si cand intri iarasi pe server scrii /login banana (ca si anterior scrii ce parola vrei). Sper ca te-am ajutat big grin Daca vrei da-mi si fundawinking