| WholeWorld a întrebat:

Cine joaca AirRivals

spuneti-mi si mie cate ceva despre joc, cum se joaca, care nava e mai buna etc as vrea a ma apuc si eu

Dau fundita

1 răspuns:
| RockThatBomb a răspuns:

Sunt 4 Nave, Mg e suporter ( nu are atack mare, are mult def si skilluri de buff si heal) Ag e camper, face dmg mic dar loveste rapid, Ig e chaser, are cea mai mare viteza, Bg e bomber, cel mai mare atack si skilluri cu care trage 28 de rachete odata, de obicei omoara orice dintr-o lovitura. te-as sfatui pentru inceput sa incepi cu I gear deoarece inveti jocul mai usor asa, e bun in lupta si trebuie sa te chinui ceva pana inveti sa joci cu I gear.