| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Aura Kingdom? big grin

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Vad ca esti perseverenta cu intrebarea asta, si daca doresti, ma apuc de acest joc si pot juca cu tine, avand in vedere ca vine vacanta si o sa ma plictisesc de moarte, n-am mai jucat de mult un mmorpg, doresti sa ma initiezi si pe mine in tainele acestui joc? rolling on the floor Sau doresti doar experti cu care sa joci?sad

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Ineys):

Off doamne, doar intreb si eu, nu vreau sa oblig pe nimeni sa joace laughing

| Ineys a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Ti-am zis ca ma plictisesc, nu obligat laughing si cautam un mmorpg, si daca tot intrebi thinking

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Ineys):

OK, cum vrei numai sa iti placa happy, daca il descarci eu joc pe serverul chimera cu numele Gumitawinking