| adsx a întrebat:

Cine joaca Dota 1 si se pricepe? Vreu sa il intreb niste detalii despre joc

5 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Zi ce vrei sa stii?

| adsx explică (pentru NascutSaFiuTrist):

Pai cam cati bani poti sa iesi dintr-un meci.top 5 capioni care iti plac.cam cat campioni sunt

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru adsx):

Pai bani poti lua multi din dota dar daca esti incepator ai drum lung de parcurs pana la ei. In primul rand bani nu poti lua de 1 singur trebuie sa iti strangi 5 oameni te antrenezi cativa ani buni va creati o strategie de joc in timp jucati meciuri 5 v 5 cu alte echipe chiar daca va mancati bataie de la ei aveti cv de invatat din fiecare joc pierdut. Daca vrei sa faci performanta fa rost de dota2 pentru ca in dota 1 nu prea mai baga nimeni bani pentru ca toate echipele mari acum joaca dota2. Campioni ce sa zic mie imi place cel mai mult Comewithme, Dendy, ArtStile, SingSing, SexyBaboo, AAA, 1437, Synderen etc. Echipa favorita Mouz, NAVI, MTW etc

| adsx explică (pentru NascutSaFiuTrist):

Pai de aia te intreb ca sa ma pot inscire la dota 2 si nu pot s aintru la beta daca nu completez un survey si nu vreau sa completez aiurea

| dede11112 a răspuns:

Mai joci dota 1? ca vreau si eu sa ma apuc