| M1hay a întrebat:

Cine joaca metin? eu joc candylonju...si m-ar interesa in general pentru metin un hack functionabil...

1 răspuns:
| Dark13 a răspuns:

Pai nu stiu pe ro is multe hackuri foarte multi is pe volans cu hackuri cu fishbot,hack dmg din alea, pai is hackuri si pe bani, hackuri pe virusi deci nu prea gasesti unu fara bani sau virusi si eu am cautat foarte mult si n-am gasit imi trebuia asa sa vad daca merge nu sunt unul care sa foloseasca doar de curiozitatelaughing sa vad cum e da te sfatuiesc sa nu joci cu hack pentru ca apoi ii lau ban permanent pe ip si nu mai poti intra.depinde de ip static sau dinamic