| sandu555 a întrebat:

Cine joaca Metin2 si vrea sa aiba Yang si MD(monede de dragon) GRATIS$! sa trimita mail la acest id metin2cheapyang@yahoo.ro cu: id-(numele contului) pass-(parola contului) nume caracter si numarul de yang si md pe care il doriti ...Merge pe orice metin 100% in afara de cele cu MC siteul este deschis pana pe 30.1.2012 puteti trimite numai un mail de zi. daca trimiteti mai multe nu se iau in considerare (nr maxim yang 900kk nr maxim md: 300) YANGUL SI MD-URILE SE VOR PUNE PE CONT IN 24H Bafta (eu sunt full pe ro :X)

1 răspuns:
| necse6alex a răspuns:

MA ''coi bleg''u cine crezi ca iti da tie contul de pe RO NOOB