| ღElyaღLoveKpop a întrebat:

Cine joaca naruto arena sa ma contacteze pe id-u asta ely.gaarakazekage am nevoie de niste sfaturi plys happy

6 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Ce sfaturi? ca si eu joc Naruto Arenawinking

| ღElyaღLoveKpop explică (pentru DeMeTrIoN):

Vreau sa stiu deci: cand incepe lupta cu adversarul e rindu meu si eu trebuie sa fac ca fiecare sa se bata unu cu altu dar cand am ales unele tipuri de lupta adica acolo unde e coloana de jos arata ce puteri are.dar cind la unele personaje de exemplu rock lee sa-u gaara nu lupta thinking Vreu sa mai stiu cum sa fac sa le scada puterile ca de obicei ai mei mor repede thinking si lor nu le scad puterile sad vreau sa-mi explici cum sa imi inving adversaru. happy

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru ღElyaღLoveKpop):

Deci pe scurt vrei ponturi sa-ti invingi adversarul nu?

| ღElyaღLoveKpop explică (pentru DeMeTrIoN):

Da

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru ღElyaღLoveKpop):

O sa-ti trimit pe mess ca nu pot sa le dau aici poate mai joaca si altii si sa nu stie ceea ce stii u

| Vauldis a răspuns:

De pot ajuta si eu am multe idei si joc de mult naruto arena, demetrion da-mi add victor_andreione sa jucam am lvl 35