| AvalohAlyn a întrebat:

Cine joaca OSM?(Online Soccer Manager)? Ce nume aveti acolo?
Spuneti-mi (in caz ca aveti cont) daca vreti sa intrati intr-o liga fantastica cu mine.
Ce nick aveti acolo?

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Stii ce-mi place la tine? esti un om fidel lucrului de care-ti place(nu stiu sa explic bine)
acum 5 luni de zile cand am renuntat la TPU puneai aproximativ aceleasi intrebari.despre managerul de fotbal si teologiebig grin.in general, oamenii sunt schimbatori, dar tu te pastrezi mereu in aceeasi pozitie.
esti tigru, nu cameleon.bravo,alane!