| AvalohAlyn a întrebat:

Cine joaca OSM(Online Soccer Manager sau managerdefotbal.ro)si vrea sa intre intr-o liga cu mine pe care o fac eu?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Da.Ok.Voi face si o liga in Spania.O voi face maine.Fii pe faza.Da-mi numele tau la OSM.
Eu sunt la inceput.Sunt AlanTigerofAtlantic.Deci zi-mi nickul tau iar liga o voi face maine.

| StyLee33 a răspuns:

Intru eu cu tine in OSM am mai jucat si sunt destul de bun zic eu, am 10 trofee as vrea in liga din Spania si sa antrenez ori la Barcelona ori la Real Madrid ok?

| StyLee33 a răspuns:

Sa îmi spui cum te cheamă si eu intru dupa ce iti faci liga!