| AvalohAlyn a întrebat:

Cine joaca OSM?(online soccer manager sau managerdefotbal.ro)?
Daca jucati dati-mi userul vostru pe mesaj privat aici, ca vreau sa fac o liga sa jucam.

Răspuns Câştigător
| Tiger7777 a răspuns:

Am jucat, am fost cu Steaua si am ajunsa sa ii fac la vremea aceea pe Stanciu, pe Chipciu de 120 si pe restul jucatorilor undeva la 100-105. E un joc tare dar da mare dependenta. ma jucam foarte mult, am jucat intre 2012-2016 cu o singura echipa si anume STEAUA. Imi pare rau dar contul l-am vandut pe 100 de euro la un german... altfel as fi venit in liga ta