| gIiiIolil a întrebat:

Cine jucati harry potter si ordinul phoenix, va rog ajutati-ma si pe min. Dupa ce le ajuti pe padma si parvati si pe dean thomas nu imio mai apare nici o misiune ce sa fac?

1 răspuns:
| Moov a răspuns:

Paiii sunt 2 momente cand ajuti copiii laughing prima oara cand infiintezi dA-ul, daca ai termiant cu toti copiii si in lista de pe harta strengarilor mai sunt doar profii, te duci la etaju 7 la camera unde sunt copiii (scuze daca vb asa dar stiu castelul pe de rost rolling on the floor la cat m-am jucat) iar daca ai trecut de faza asta si ai trecut de casa lui sirius black, cand le ajuti pe padma si parvati cu megafoanele[cand trebuie sa te foiesti o gramada] si pe dean thomas cu ceasul...te duci la snape la potiuni laughing