| Emita1998 a întrebat:

Cine ma ajuta aici e cel mai tare big grine ce la NFs World imi da eroarea asta :There has been an error starting the application.Please contact Customer Suport if the problem persists

9 răspunsuri:
| CrushBoy89 a răspuns:

In traducere, ar insemna: ''A fost constatata o eroare in timp ce aplicatia(adica jocul) incepea.Te rugam sa contactezi un customer daca problema persista.''
E deci.tu trebuie sa il redownloadezi, dar nu tot acelasi link.Incearca altul.O a doua varianta ar fi aceea de a avea cerintele PC-ului prea mici.Placa de baza, placa video.
Bafta! Daca mai ai vreo nelamurire, ma poti intrebabig grin

| Emita1998 explică (pentru CrushBoy89):

Da dar nu mai este nici o a doua varianta? Cum oare la toti prieteni mei le merg dora au si ei tot windows xp ca mine lor le mege dar mie nu nu sti cumva cum as putea sa il fac sa mearga te rog ajuta-ma :?crying

| Emita1998 explică (pentru CrushBoy89):

?crying

| CrushBoy89 a răspuns (pentru Emita1998):

Hmm.E complicat.Sigur l-ai instalat corect? Vorbim si maine ca acum e tarziu.
P.S. am raspuns la ora 23:50.
Bafta! Deci vorbim maine.Pana la urma trebuie sa ii dam de cap.

| Emita1998 explică (pentru CrushBoy89):

Da ma l-am insttalat bine da-mi idu tau ok?

| Emita1998 explică (pentru CrushBoy89):

Daca nu uite idu meu :emanuel. emy26@yahoo.com

| Alexandru-Andrei_Grigoras_1993 a răspuns (pentru CrushBoy89):

Salut ti-ai facut nfs world. daca da ajuta-ma si pe mine ca imi da si mie aceeasi eroare

| Serban_Seby_1998 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare si este instalat cum trebuie daca i dati de cap contactati-ma si pe mine va rog.

| Hrisca_Robert_1995 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ca si tie...l-ai reparat pana la urama?
imi spui si mie cum te rog mult?! crying(