| Bogddy10 a întrebat:

Cine ma ajuta cu cheat engine 6.2? Niste metode de calcul? Sau daca nu stiti macar sa imi spuneti pentru hack bani. (Cel mai complet raspuns funda)

Răspuns Câştigător
| MotanuJmekerit a răspuns:

Programul asta il folosesc de mult timp si ii foarte bun deci daca vrei sa modifici o valoare de exemplu BANI la un joc sau ceva gloantele/altele deschizi cheat engine alegi procesul apoi scrii numarul de la ce vrei sa editezi cum ar fi pe gta san andreas ai 340000$ dai sa caute suma aceasta si apoi editezi la " Value " cu suma pe care vrei u.
Daca la cautare iti da mai multe rzultate de exemplu joci cs source ai 30 gloante la m4 dai scrii 30 dai first scan apoi o sa-ti dea mai multe rezultate dupa mai tragi vreo 2 gloante cauti valoarea 28 si apoi o modifici cu cat vrei tu. Sper sa fi inteles ceva laughing Bafta

| Bogddy10 explică (pentru MotanuJmekerit):

Motane eu inteleg...dar nu e de fiecare data cum spui tuwinking mai ales la metin si la alte jocuri.

3 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Da stiu nu merge Programul la toate dar nah acum straight face

| asodxxl1 a răspuns:

Depinde daca e un joc mmopg va fi mai greu deoarece trebuie pointeruri si se poate ca acestea sa fie numai vizuale