| mgtow a întrebat:

Cine ma ajuta prin team viewer sa imi instaleze virtual pc? Rog seriozitate si adresa de skype sau fb pentru comunicare.

Răspuns Câştigător
| mgtow explică (pentru Iwao):

Era pentru tine ce am scris inainte cel mai sigur imi lipsea arhivu ala de windows sa mearga, bun doamne ajuta sa fie bine.

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Il descarci de aici si il instalezi normal ca pe orice alt program. Intrebarea mea e, daca tu nu stii sa il folosesti ce o sa faci cu el? Ai idee macar ce face>

| mgtow explică (pentru eucumine010):

Vreau sa joc starcraft pe el ofera rezolutie optima, problema imi da la pornire cu bootarea masii de aia as vrea daca poti sa ma ajuti prin team viewer sa-i dau gaz.

| eucumine010 a răspuns:

De ce nu il instalezi normal cu compatibilitate pentru xp sau vista? Gen click dreapta pe setupul de la starcraft>properties>compatibility>bifez run this program in compatibility mode for si selectezi si tu vezi care iti merge.

| mgtow explică (pentru eucumine010):

Hai ca ma ghidez dupa tutorialul romanului dar odata ce totul e bine el porneste in sistemul meu operativ in fereastra caut jocu si ii dau bataie de ce zici de clic dreapta?