| delhaize a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu creearea unui servar de sa mp? Platesc foarte mult big grin. astept raspunsuri

1 răspuns:
| Mario296 a răspuns:

In primul rand trebuie Host, in al doilea rand trebuie sa ai un prieten sa te ajute cu script-ul in Pawno. Am incercat si eu sa fac si e mult de lucru. Mai bine lasa-te de servere de samp ca e foarte greu. Si in primul rand iti trebuie ceva bani pentru inceput pentru a iti face reclama dupa ce iti faci server-ul. Bafta in continuare!