| Catalin270 a întrebat:

Este cineva interesat de un proiect pentru creearea unui website? Astept cat mai multe raspunsuri.

12 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Da, eu

| Catalin270 explică (pentru schajuman1344):

Va rog trimiteti-mi un PM cu adresa de e-mail sau adaugati-o pe a mea vargatu_catalin@yahoo.com

| schajuman1344 a răspuns:

Vreau eu

| CudiDaKid a răspuns:

Ce fel de site?

| Catalin270 explică (pentru CudiDaKid):

De Divertisment - Arta Digitala - Tutoriale...

| Catalin270 explică (pentru CudiDaKid):

Poti lasa un id si te contactez eu daca esti interesat.

| CudiDaKid a răspuns:

Daca site-ul vrei sa fie despre Muzica..download muzica.te ajut eu..adica pot sa uploadez eu muzica

| Catalin270 explică (pentru CudiDaKid):

Doar Muzica poti uploada? Pentru ca ar fi de ajutor uploadul...dar nu cu download de muzica as vrea sa fie site-ul.

| CudiDaKid a răspuns:

La muzica ma pricep cel mai bine..si uploadez muzica de ceva vreme pe niste site-uri...altceva nu am incercat

| Catalin270 explică (pentru CudiDaKid):

Ai putea incerca ceva nou...
Daca vrei sa afli mai multe detalii sau daca vrei sa participi... poti adauga adresa de am lasat-o mai sus si vezi despre ce e vorba.

| SoulEater44 a răspuns:

Dap, pare interesant dar oare la ce tema pentru website te-ai gandit? Muzica? Filme? Carti?

| Catalin270 explică (pentru SoulEater44):

Tema? Ceva care sa placa publicului.Nu foarte complicat, simplu si bun