| NotBad a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema? Incerc de o zi si ceva sa-mi descarc ETS2 si tot imi da o problema "Euro Truck Simulator 2 has stopped working".Nu stiu ce sa mai fac.Am descarcat de pe o multime de site-uri si tot aceeasi problema am.Cine ma poate ajuta FUNDA!

7 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

S-a mai discutat pe tema asta:http://www.tpu.ro/......windows-7/

| NotBad explică (pentru defapteunuexist):

Am vazut asta inainte de a posta intrebarea mea aici si totusi nu prea inteleg cum sa fac pana la urma sa functioneze.

| NotBad explică (pentru defapteunuexist):

Nu am gasit config.cfg adica la cate am descarcat nu am gasit la nici una config.cfg.Si totusi nu cred ca are vreo legatura.

| LeMike a răspuns:

Pc-ul tau nu indeplineste cerintele minime de sistem.
Uite aici cerintele jocului:http://www.yougames.ro/......tor-2.html
Sper ca te-am ajutat.

| NotBad explică (pentru LeMike):

Am cerintele necesare, nu e din cauza asta, dar mersi oricum.

| NotBad explică:

Serios?!? Nu a mai raspuns nimeni? Nu cred ca e posibil ca doar eu sa am aceasta problema. straight face