| xaLynx a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un hack de lure pentru metin2 ro? am avut bot slait dar nu ma imerge acum am m2bob dar mie nu imi merge nu stiu de ce. deci daca stie cineva alt hack pentru lure in afara de m2bob funda si vot

2 răspunsuri:
| Graftzoor a răspuns:

Salut! Daca vrei te pot ajuta eu cu metin2bob da-mi id tau pe privat si se rezolva happy

| xaLynx explică (pentru Graftzoor):

Nu merge sa iti dau mesaj imi spune ca sunt membru junior thinking imi poti da tu mesaj cu id tau cumva?