| LikeABoss99 a întrebat:

Cine Ma poate ajuta cu un server de metin? vreau sa fac un server de metin pvm care vreau sa il hostez.dau Gm acelei perosane si tot ce vrea ea contactati-ma la:stefanlaurentiu99 sau lasati id vostru de mess

1 răspuns:
| Favorite a răspuns:

Deci practic cauti un host pentru metin2? Nu stiu...dar daca gasesti cauta un pret avantajos si vezi sa fie ieftin...nu te arunca la prima "firma" pe care o vezi ca asa sunt multe si nu sti pe care sa alegi.