| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un switchbot care sa mearga pe metin2steel?

Răspuns Câştigător
| r0bert98 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......d-rar.html asta-i cel mai smecher. si eu joc steelul si il folosesc non stop deci bafta

| Search69 a răspuns (pentru r0bert98):

Cum folosesc hack'ul?

| r0bert98 a răspuns (pentru Search69):

Intri pe injectorul de 64 dai open su dau la browse,, akegi de acolo xp / vista 7 si dai inject in procesul metin

| RainmakerX a răspuns (pentru r0bert98):

Am dat pe injectorul de 64 si pana acum totul e bine dar nu prea inteleg partea cu alesul de xp/vista si cu procesul de metin ori asta ori imi da eroare si nu se intampla nimic.

| RainmakerX a răspuns (pentru r0bert98):

Acum am vazut cum e. Multumesc foarte mult doar ca acum trebuie sa invat germana.

| Iliuta123 a răspuns (pentru r0bert98):

Imi poti trimite switch botu pe skype te rog... da-mi add vacarciuc_iliuta. multumesc.