| Mytza_Yo_1999 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa creez un site ca
www.ecupe.ro

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci sa creezi un website cat mai original. Ca si platforma iti recomand www.ucoz.ro - este usor de utilizat si-ti ofera destul de multe optiuni pentru dezvoltare.

| vioricavio a răspuns:

Poti crea un site chiar daca esti incepator la WEBS. Poti crea tot site ul cu module, nu trebuie sa ai cunostinte in html. Gasesti un toturial cu mai multe detalii aici: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/p/cum-faci-gratis-un-site.html