| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi fac o firma de euro truck simulator 2?
Daca trebuie bani investiti sau ceva de genul ajutati-ma va rog mult, explicati-mi ce pasi trebuie sa urmez sa imi deschid firma.
Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Camera de Comert / Registrul Comertului din orasul tau si iti vor da ei lista cu tot ce trebuie sa faci si ce certificari sa obtii, in functie de domeniul de activitate, in care vrei sa infiintezi firma.