| XeNoN1 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa pun comenzi pe un sv nou de samp? AD:a. edytzu Ca recompensa Dau ADMIN lv maxim celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| GabytzuAND a răspuns:

Comenzi admin

Admin 1* /check /spectate /specoff /noooc /mute /cnn /a(dmin) chat /cc /goto /checkweapons /aod /mp /toghack /cr
Admin 1* /respawn /sethp /mutedplayers

Admin 2* /skydive /setteam /cnn /freeze /unfreeze /cam /ban /warn /rtc
Admin 2* /gotog /gotom /healall /gotos /gotop /unprison /gotol /recon /kick

Admin 3* /fourdive /fpk(QuitFaction) /sp /agl /atl /disarm /prison /fevent
Admin 3* /mark /gotomark /gethere /oldcar /gotocar /getcar /setjob

Admin 4* /mole /hq /logout /logoutpl /logoutall /fuelcars /asellhouse /asellbiz /sellsbiz /setchamp /mk
Admin 4* /fixveh /forceskin /setfamily /allicense

Admin 1337* /weatherall /startlotto /savemission /rac /loadmission /unwarn /warn
Admin 1337* /am /getip /setvw /setskin /edit /tod /unbanip /makeleader
Admin 1337* /unban /sethp /setarmor /givegun /givemoney /money(sets money) /setstat

Level 1339 Commands * /makeadmin /veh /restart /setname /non /noon /giverpall

Daca e RolePlay aceste comenzi vor merge!

| XeNoN1 explică (pentru GabytzuAND):

Mane eu am cerut comenzi pentru 0.3d sv nou de samp cum ii bag comenzile

| GabytzuAND a răspuns:

Aaaa inteleg...