| razzykk a întrebat:

Cine ma poate ajuta sau sa-mi explice cum schimb interfata la clientul snuk.Cine stie sa lase un comentariu funda!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
locale_ro/de/us/uk/fr.eix/.epk - Contine Principalele lucruri ale clientului.
Si contine si Pozele de Login.

Trebuie sa ai un extractor de fisiere eix si epk.
Si intri in folder care ai extras:
Locale=ro, es, uk, de, etc=ui=
Si aicea pozele sunt JPEG si pui pozele care vrei sa le modifici (ai grija ca trebuie sa fie 1024x1024 iar altele 1024x768.
Ex:select (1024x1024) iar serverlist si login sa fie 1024x768 altfel iti va aparea o eroare sau nu va merge.

Dupa ce ai terminat sa impachetezi si sa pui in pack fisierele de unde ai luat sa le pui inapoi.