| W1GGL3 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mn cu o problema legata de steam? Ieri am bagat cativa bani la un automat (care am aflat ca se numeste QIWI)si cand am ajuns acasa si m am logat pe contul meu de steam am observat ca bani erau in py6(ruble-bani rusesti)si nu stiu cum sa ai schimb in euro.Ma poate ajuta cine cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Din cate stiu nu ii poti schimba, cumperi/vinzi cu py6 si data viitoare, mergi la un paysafecard si bagi euro, probabil ai selectat tu la acel QIWI py6 thinking

| W1GGL3 explică:

Eu zic daca mai pot face ceva cu aceste ruble ca nu stiu cum sa cumpar ceva cu ele pentru ca jocurile sunt in euro

| Cristiano_Armin_1989 a răspuns:

Nu ai cum sa selectezi altceva decar py6, nu merge selectat euro sau dolari aia e singura moneda care o da acel aparat scarbos! sad