| Tweeden a întrebat:

Hey, TPU!

Am o mica (mare) problema: tot incerc sa-mi cumpar DayZ-ul de pe Steam, dar imi tot arata urmatorul mesaj:
A intervenit o eroare neaşteptată. Comanda nu a fost finalizată.
Te rugăm să contactezi Asistenţa Tehnică.
Am contactat Asistenta Tehnica, dar inca nu mi-au raspuns.
Eu am bagat bani in Steam Wallet prin aparatele QIWI, dar nu mi-a inregistrat banii in euro, ci in ruble (bani rusesti).

Multumesc anticipat! Sper ca ma veti putea ajuta.

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Ai eroarea asta pentru ca iti cumperi jocul DayZ in $, trebuie in py6(bani rusesti)

| Tweeden explică (pentru VladyXR):

Dupa zile de foc, i-am dat unui prieten contul meu si acuma stau fericit si cotrobaiesc prin Chernarus