| Raveica_Iulia_1997 a întrebat:

Cine-mi zice si mi-e 10 jocuri faine?

Răspuns Câştigător
| Secretname a răspuns:

Granny in Paradise, Mario, GTA, Prince of Persia, NFS, Call of Duty, Devil May Cry 3, Battlefield, Assasin's Creed, Ninja Fruit PC, Angry birds PC.
Iti recomand mai bine sa joci online:www.agame.com,
www.miniclip.com, www.y8.com.
Sper ca te-am ajutat.
PS: Granny in Paradie=game for everybody, sunt convins ca o sa-ti placa.

2 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Racing : Ford Racing, NFS. Shooter : Call of Duty, Battlefield. Actiune-Aventura : Prince of Persia, Assassin's Creed, Devil May Cry 4 sau 5. Astea sunt jocurile mele preferate, sper sa-ti placa

| DragosConstantin a răspuns:

God Of War,Age of Mythology,Spider-man Web Of Shadows,World Of WarCraft,Prince Of Persia,Guilty Gear,Incredible Hulk, Need For Speed, Eragon si Mount & Blade.