| lory_5616 a întrebat:

Cine nu mai are nevoie de contul dupa lady popular dati mi-e dar sa mearga

9 răspunsuri:
| MyMyutza a răspuns:

Eu! dar sa nu ii schimbi parola plz...deci username:pink1000 si parola:12345678p parca... nu mai stiu incearca si tu dar nu schimba parola

| MyMyutza a răspuns:

Funda:d?

| lory_5616 explică (pentru MyMyutza):

Nu merge

| lory_5616 explică (pentru MyMyutza):

Nu merge.

| lory_5616 explică (pentru MyMyutza):

De ce ai schimbat parola? Eu ti-am facut bani dar tu nu ai fost de incredere.

| MyMyutza a răspuns:

Eu am intrat azi pe el

| MyMyutza a răspuns:

Nu am schimbat parola

| MyMyutza a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa sa intru.Am incercat sa intru si nu am putut.Nu am schimbat eu parola.O prietena mai stia contul pentru ca m-a ajutat la un nivel. Poate ea a schimbat parola.Incerc sa caut parola si daca o gasesc ti-o dau.Promit!

| MyMyutza a răspuns:

Se pare ca nici numele nu coincide cu adresa de mail.Ciudat!