| Hory98 a întrebat:

Cine nu mai joaca Battlestar galactica online, si ar vrea sa-mi dea mie contul lui?(contul sa fie de lvl mai mare si cu multe nave daca se poate)

4 răspunsuri:
| ExDark123 a răspuns:

Ba ia nu mai juca tu de ce sa munceasca omu ogramada si tu sa primesti asa contul pe tava si mai ai si pretenti

| seby00 a răspuns:

Care joaca pe Serverul Sagittaron sa contacteze userul seby770 suntem 27 romani

| casanau a răspuns:

Iti dau eu
N:mariusica33
P:lacramioara
este real de nvl 22 are un Baskee un Wraith si doua nave mici sper ca te-am ajutat. Funda?smug