| crisstyanito a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cate ceva despre teemo si ce build trebuie sa fac la el (doar pentru cei care joaca league of legends)

3 răspunsuri:
| Tyberiu2000 a răspuns:

Teemo e cel mai op erou LOL.Trebuie să cumperi cât mai multă putere a abilităților și să îmbunătățaseți q-ul și pasiva cât mai mult, dar să nu renunți la ultimată.W-ul trebuie luat la nivel mic pentru a putea evada ușor, dar nu prea se pune accent pe el.Cu rune nu te pot ajuta, deoarece eu nu folosesc. Măiestririle trebuie puse să dai cât mai mult damage magic. Sper că te-am ajutat.

| filtro a răspuns:

Asculta de mine eu sunt pro cu teemo.
In primul rind maximizezi E-ul apoi Q-ul apoi W-ul si Ultimata cind se poate.La build asa :
1. Dintele lui nashor
2.Agonia Liandrei
3. Pălăria malefică a lui Rabadon
4. Îmbrățișarea Infernului
5.Sceptrul Vidului
6. Înger păzitorLa rune iti ei AP, Armura si Magic rezist.
Cu el te duci top.