| Syotos a întrebat:

Salut, am o intrebare despre LOL(League of Legends) in legatura cu caracterul Vayne, cine poate sa imi spuna in build foarte bun. Pentru atack, dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti incepe cu dorans blade. Dupa fa berserkers greaves apoi zeal si dupa dai rush la infinity edge. Odata ce ai i edge ia un vampiric scepter si fa phantom dancer. Dupa PD si IE iti faci si un bloodthirster. Apoi ai de ales: daca is tanci cu armura d-aia de retard ia-ti un last whisper. daca is dinaia mai squishy ia-ti un black cleaver.Vinde dorans blade-ul si cumpara-ti inca un phantom dancer.

Deci ai :
1.Berserkers Greaves
2.Phantom Dancer
3.Phantom Dancer
4.Infinity Edge
5.The Bloodthirster
6.The Black Cleaver / Last Whisper

Daca esti focusat mult sacrifica ceva pentru un Guardian Angelwinking
Sper sa-ti fie de folos.

| Syotos explică (pentru anonim_4396):

Asa tarziu sa iau BT? Eu luam Berserkers BT Phanton Infinity.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syotos):

Pai gandeste-te ca daca iei Edge la inceput si un vampiric scepter dai vreo 400-500 crit si ai 10% lifesteal... deci 50 HP inapoi. e destul. cel putin pentru mine