| Andreiwwe25 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine cu Gta San Andreas? Am urmarit multe tutoriale cum sa il descarci gratis si asa si am facut.Mi sa instalat jocu cu 2, 4Gb si cand imi intra pe el imi zice ca nu l-am cumparat.Am incercat pe aptoide, si pe alte site-uri si tot asa imi ziceDar alte jocuri tot cu bani mi-au mers dar gta sa. nu stiu ce naibii are?
.

2 răspunsuri:
| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sevraj155):

Nu-ti mai face reclama pentru ca vei aduce mai mult hate decat abonati.