| AdySmekeru99 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea site de unde sa iau :Amnesia The Dark Descent full game sau daca putem sa vb dati acc la id de mess:smekeruady29@yahoo.com.
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Sal,uite aicea:http://gamecrot.blogspot.ro/2012/03/amnesia-dark-descent-full-version.html
Ok,funda te rog.

| AdySmekeru99 explică (pentru Crizty):

Mene nu mg dau pe site dau dawlond si imi da pe un site care scrie ca filele nu mai exista si am dat pe toate alea de la URL

| AdySmekeru99 explică (pentru Crizty):

Imi da pe mediafire si imi da ca filele nu mai exista

4 răspunsuri:
| AdySmekeru99 explică:

Ai incercat tu si mg? (daca imi merge dau funditatonguetongue)

| AdySmekeru99 explică:

Nu mg site Crizty imi da la URL am luat toate llinkuri si m-am uitat ma da pe mediafire si nu mg spune ca filele nu exista