| rubenmet444 a întrebat:

CINE poate sa-mi spuna cateva jocuri faine dar in care pot tuna masini sau sa potface curse

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca urmatoarele titluri (jocuri) :

Need For Speed Underground/Underground 2
Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Undercover

Succes!

| rubenmet444 explică (pentru Lumine):

Ti-am decalarat raspunsul castigator
scuze poate nu vorbesc cum ati vrea voi dar sunt nou pe TPU

6 răspunsuri:
| Garoafe a răspuns:

Si pe langa ce a zis darknick ar mai fii Need For Speed Carbon si... Juiced 2 numa ca pe mine nu ma incata deloc Juiced... controlu ii praf I don't want to see

| shadovv a răspuns:

Incearca TrackMania nations! Tuningul este doar vizual dar poti sa ti creezi propriile curse!

| rubenmet444 explică:

"pot face" scuze

| rubenmet444 explică:

Mersi oricum dar as vrea ceva nfs-uri cu exceptia underground 1, 2.
dar nu este ceva underground 2 alta versiune?

| JocuriPC a răspuns:

Am si eu o categorie cu jocuri in care trebuie sa modifici masini:
http://www.ejoculete.net/jocuri/tuning.html