| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Cine poate sa-mi zica de unde pot descarca fraps pentru android 4.0 (Format APK fisier)? Sau orice alt program de filmat jocuri dar sa fie pentru android. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SorinaSuciu a răspuns:

Poti sa incerci pe magazin play, Android Games sau pe APK mania

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru SorinaSuciu):

Am cautat...Nu gasesc

| SorinaSuciu a răspuns (pentru LooKaTSkuarydzZ):

Pai ai putea sa mai incerci sa gasesti de pe calc si apoi sa il convertesti

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru SorinaSuciu):

Nu sunt expert in sitem android sau ceva de genul si nu stiu cum sa o fac...Am tableta doar de 2 saptamani si nu am prea avut timp sa invat una-alta...