| marinelaaaaaaouowoeo a întrebat:

Cine se descurcă cu jocurile în general? Ieri am făcut o prostie la sims 4 mai exact, am instalat ceva pentru el și nu mai merg dlc urile pe care le am cumpărat în joc. În EA îmi par ca sunt descărcate dar nu în joc nu mi arată nimic despre ele. Am șters cache de la joc însă n-a funcționat, cine mă poate ajuta? ( sunt stresată fiindcă am dat banii pe dlc urile alea )

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Dezinstaleaza jocul si instaleaza-l din nou apoi instaleaza sau aplica dlc-ul cum iti cere acolo...