| muhamed212 a întrebat:

ieri mi-am facut windousu si inainte sa il instalez imi mergeau boxele. Dupa ce l'am terminat am facut tot am instalat programul de Sonor, Placa de sonor, Placa video tot, tot.Dar in zadar boxele tot nu merg, imi arata ca se aude dar de fapt eu nu aud nimic. Cine ma poate ajuta. va rog straight face DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus acelasi windows pe care l-ai avut si inainte cand iti mergeau boxele?
Daca ai pus alt windows, probabil e o incompatibilitate de driver.

| SuicideSilence a răspuns:

Intra in bios si dai sa revina la setarile initiale

| Warw723 a răspuns:

Mda stiu si eu am patit si sunt sigur ca tu ai win 7 nu? nu conteaza, conteaza numai ce placa ai eu am a8r-mvp si am un driver ce l-am dat jos dar s-ar putea sa fie si pe win de instalare adica pe xp (daca ai) daca nu trebuie sa il dai jos

| Warw723 a răspuns:

La xp nu stiu este un driver de sunet pe care l-am instalat si de aia si nu pot sa ti-l dau ca este numa pentru a8r-mvp driverul ala si de-aia scuze