| Brinzan_Denis_1996 a întrebat:

Cine se pricepe la site-uri Ucoz si are buna placere sa colaboreze cu mine la construirea unui site foarte fain de radio, eu am site-ul aproape facut, dar nu stiu cum sa bag anumite scripturi, cum ar fi cel de dedicatii!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles care va fi participarea ta.

| Brinzan_Denis_1996 explică (pentru neutrino):

Uita-te putin cum am facut site-ul si vorbesti dupa. participarea consta in tot ce vezi pe site-ul ala, dar "ma bate" chestia cu dedicatiile. In rest stiu sa fac orice. dar chestia cu dedicatiile e complicata, deoarece site-ul ucoz nu permite sa uploadez prin contul FTP scripturi de format de exemplu citeste.php, asta face parte din scriptul de dedicatii!