| Jitariu_Beatris_1997 a întrebat:

Cine stie cate zile poti transfera pe meetme credite pe IMVU? Am nevoie de un raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

MeetMe: http://www.imvu.com/meetme/ Aceasta este singura optiune cu o limita maxima permanenta. In momentul in care ai facut 5, 000 credite de pe urma MeetMe, nu vei mai putea trimite credite de pe acel site, catre contul de IMVU.

| Jitariu_Beatris_1997 explică (pentru Ronnix):

Nu-i bai ca am aflat ceva...se pot trimite 1.500 pe zi, doar ca-i pacalesti pe aia. mersi de raspuns oricum. Dau funda^^

1 răspuns: