| marin13 a întrebat:

Cine stie ce sa fac ca nu ma pot conecta cu nici un server din gta san andreas multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Systemup a răspuns:

Salut.Trebuie sa ai GTA San Andreas Classic.Iti downloadezi samp.Il instalezi in folderul cu joaca.Il aprinzi, jos vei vedeea,, favorites, internet, hosting''
Intri in hosting, astepti pina cind se incarca.Aegi un server si te conectezi(aesi de doua ori pe el ori 1 si dai conect)
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie gta San Andreas ca sa joci Gta San Andreas Multyplayer, daca ai deja inseamna ca nu ti-ai alex un nume deja. Funda?