| Laurentiu_Nistor_1994 a întrebat:

Cine stie ce trebuie sa fac? adica unde trebuie sa intru:
scrie asa Please close PCHunter64 before starting the game

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

PC Hunter este o unealtă puternică ce conține numeroase utilități pentru a monitoriza (pe lângă alte chestii) unele funcții micuțe ale sistemului de operare. Cu toate acestea, câteva jocuri cu programe Anti - Cheating îl consideră periculos.
Încearcă să vezi dacă l-ai instalat cumva din greșeală (tu sau altcineva), și dezinstalează-l.
Dacă nu găsești nimic, contactează un specialist sau echipa jocului pe care încerci să îl accesezi.