| motoidelia a întrebat:

Salutari TPU. Am o problema cu jocul Paladins. Efecti v nu mai pot intra in meciuri sad.Imi arata o mica fereastra pe care scrie EasyAntiCheat..La fel si la launcher. imi scrie please close PCHunter64 before starting the game. Am cautat pe forumuri, problema este peste tot si se spune ca este un sistem de anti cheat. Dar eu nu am hack sau asa ceva. Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Darky32 a răspuns:

Incearca sa-i dai reinstal..asa mi-o facut si mie dar dupa aceea mi-o mers! Funda?