| Anyta2000 a întrebat:

Cine stie ce trebuie sa faci la jocul lady popular turnuri hanoi? Nu inteleg. Funda si vot

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Pai daca ai ajuns la lvl la care ai ca ascop sa joci turnurile hanoi,ai stii deja, pentru ca e la un lvl... avansat ca sa zic asa

uite un video, ca sa iti faci o idee cum se joaca!

http://www.youtube.com/watch?v=N9m_l4cqcTY

bafta!

| Alexyka13 a răspuns:

Buna si eu joc lady popular! La inceput si mie mi s-a parut greu dar acum mi-am dat seama treubuie muti un fisic de discuri de pe tija intr-un alt loc. Nu este permis ca un disc mare sa se afle peste unul mic. Dificultatea creste exponential in functie de numarul de discuri. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei sa fim prieteni la lady popular trimite-mi prin mesaj userul tau.pup:*