| anonim_4396 a întrebat:

Vrea cineva sa se joace pe contul meu turnuri hanoi, puzzel, mastermind si sudoku?(jocul lady popular si nu trebuie toate neaparat). Dau fundite(nu numai la intrebarea asta)eu nu ma pricep la jocurile astea.

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Daca nu sti sa joci hanoi pe lady popular uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=N9m_l4cqcTY
si eu am cont pe lady popular :) pe ladypopular.com am user:oanadivina iar pe ladypopular.ro :missoanadivina
poate imi dai add
sper ca te-a ajutat rasp meu
daca da fundita
pup