| TudorX7 a întrebat:

Cine stie coduri bonus farmerama pentru anul 2012

Răspuns Câştigător
| Pikure a răspuns:

Award si pretzel

| TudorX7 explică (pentru Pikure):

Astea le stiu si eu si mai stiu unu de oscar : goldoxcar

| gr33n98 a răspuns (pentru Pikure):

Incercati si turkey

15 răspunsuri:
| SkyZ0 a răspuns:

Trimite BIG 10166138
la numărul: 7465
iti da 30 MM e gratis mie nu mi-a luat nimic succes!

| OvyCrazBoy a răspuns:

Frate daca as sti ti-as zice cu cea mai mare placere dar nu stiu decat award, schule, pretzel si goldoxcar care nu stiu dc numi mere! Sorry!

| TudorX7 explică (pentru OvyCrazBoy):

Nu-i nimic! oricum si eu stiam nu mai alea care le-ai zis. dar mai stiu unu : helpinghand iti da 12 ore la recoltator, semanatoare si grajdar

| Narcys21 a răspuns:

Champion2012

| AlexNet74 a răspuns:

Au expirat toate!

| costinxx22 a răspuns:

Doar award si pretzel merg din 2012 celelalte nu merg am incercat codurile celelalte dar nu merg din 2012 cred ca au expirat

| Sam123 a răspuns:

Stiu eu doua award si pretzel care merg garantat. Caut vecini cu nivel minim 40 la ID andreiboss123456789. Succes!

| stevenel a răspuns:

Mai stiu eu un cod champion2012

| ronaldoooooooooooooooooooooooo a răspuns:

Pretzel,compion2012,ufo2012,etc.

| Militaru_Cristian_1979 a răspuns:

Daca vrei mamudele trimite
BIG 11464204
la numărul: 1395
si iti da 50 MM gratis si nu te costa nimic.Vezi ca acest cod merge doar pana pe 30 decembrie 2012.

| Gyanyna_Gianina_1994 a răspuns:

Nu stiu. dar am un anunt de facut big grin Vand cont Farmerama, niv 60, insula deblocata cu nivelul 12, 2 mausolee de lilieci, 2 frizerii Angora, 4cuiburi de clocit mai multe detalii la nr de telefon 0768739361 sau id'ul gyannynaa

| Dinca_Niko_Nicoleta_1984 a răspuns:

Nu stiu