| Cold a întrebat:

Cine stie cum pot juca nfs mostwanted prin hamachi as vrea sa joc cu un prieten! fara tutoriale am incercat o gramada dar nu mi-a mers nici 1 sad cine stie dati add la cold.2011@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Nu stiu cum poti juca prin Hamachi, dar se gaseste pe net un program numit GameRanger. Il descarci, il instalezi, iti faci cont, creezi o camera de MostWanted, ii zici si prietenului tau sa ia programul si sa se conecteze la camera ta.