| izuka_2844 a întrebat:

Cine stie cum pot sa salvez jocul la gta vice city? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Iti arata pe harta un fel de dreptunghi roz.trebuie sa mergi acolo, intri in cladire si iti apare o chestie roz.mergi la ea si salvezi. sper ca te-am ajutat.deci fundita?

4 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

Te duci acolo unde ati apare pe harta ca un fel de caseta intri acolo si o sa fie ceva mov (roz) intri in el si alegi o chestie si dai save
FUNDA

| xt9000 a răspuns:

Poti sa salvezi la casele pe care leai cumparat sau la o casa care are o caseta mov in interior.te pai cu omu pe ea si te intreaba daca vrei sa salvezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe ESC> save > si salvezi acolo [daca nu => nu merge jocul cum trebuie [are bug sau ceva]]

| AlabalaAnonim a răspuns:

Vice city ca sa salvezi parca trebuia sa cumperi casa...