| Floarea_Vicentiu_1974_51Zh a întrebat:

Cine stie cum sa fac rost de conturi premium la minecraft sau daca are cineva conturi care nu le folosesc sau sa mi le dea si mie (id messenger george_1234519) Dau funda la contul care merge!

5 răspunsuri:
| Samy2486 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at https://freeminecraft.cc

| Denis_Batta_1992 a răspuns:

Esti pe internet, obisnuieste-te ca nu primesti PREMIUM gratis de la nimeni, premium ai doar daca cumperi jocul happy

| LoLman2 a răspuns (pentru Denis_Batta_1992):

Gresit poti primi un cont calculatorul il socoteste ca si cum ai fi cumparat jocul din moment ce l-ai cumparat de pe contul ala nu trebuie neaparat din calculatorul ala big grin

| tetendacraft a răspuns (pentru LoLman2):

O_O

| stefanrokar a răspuns (pentru LoLman2):

What?!